Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

«Акциз - 2019»: у Миколаєві викрито незаконну реалізацію тютюну

11.01.2019

У ході проведення операції "Акциз - 2019" оперативними працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Миколаївській області виявлено черговий факт збуту тютюнових виробів без відповідних дозвільних документів. Відповідно, до бюджету не сплачувалися податки.

Як з’ясувалося, незаконну схему реалізації тютюну через об'єкт торгівлі у м. Миколаєві налагодив один із місцевих жителів.

У результаті проведених оперативних заходів з незаконного обігу вилучено тютюнові вироби у кількості близько 15 тис. пачок на суму понад 600 тис. гривень.

За вказаним фактом порушення вимог чинного законодавства, у відношенні порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає застосування штрафу від 17 до 34 тис. грн. з конфіскацією виготовленої продукції.

Державна фіскальна служба Миколаївщини і надалі буде проводити комплекс заходів щодо викриття фактів незаконного обігу та реалізації підакцизних товарів, а також притягнення винних осіб до відповідальності згідно з чинним законодавством.