Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Головному управлінні ДФС у Миколаївській області проведено зустріч із студентами – майбутніми платниками податків

06.12.2018

У Головному управлінні ДФС у Миколаївській області проведено зустріч фахівців фіскальної служби Миколаївщини із студентами IV курсу спеціальності «Облік та аудит» Миколаївського національного аграрного університету та студентами ІІІ курсу спеціальності «Бухгалтерський облік» Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету.

На початку зустрічі студентів привітав заступник начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Олег Ангелов, який зазначив, що одним із важливих напрямів роботи ДФС Миколаївщини є проведення заходів, спрямованих на підвищення податкової культури громадян, зокрема молоді. За його словами, фахівці Головного управління ДФС у Миколаївській області завжди готові ділитися досвідом з молодим поколінням, адже від них залежить майбутній розвиток України.

У зустрічі також прийняли участь начальник управління аудиту ГУ ДФС у Миколаївській області Наталія Муніка, начальник відділу комунікацій ГУ ДФС у Миколаївській області Анна Гензера, заступник начальника управління -начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Миколаївській області Вікторія Трофіменко, начальник відділу розвитку персоналу управління по роботі з персоналом ГУ ДФС у Миколаївській області Юлія Ляшенко.

Під час зустрічі майбутні фахівці у сфері обліку та аудиту дізнались про право на отримання податкової знижки на навчання у 2018 році. Також студентам розповіли про ризики та наслідки нелегальної зайнятості. Крім того, студентів проінформовано про порядок проведення контрольно-перевірочної роботи управлінням аудиту ГУ ДФС у Миколаївській області.

Оскільки присутні на зустрічі студенти здобувають освіту за економічним фахом, під час зустрічі їм розповіли про можливість працевлаштування у фіскальній службі Миколаївщині, зокрема, про умови проведення конкурсу, основні вимоги до кандидатів та джерела отримання інформації про наявні вакансії.

Наприкінці зустрічі, фахівці Головного управління ДФС у Миколаївській області наголосили, що робота у фіскальній службі Миколаївщини області відкриває перспективи кар’єрного росту та постійного саморозвитку, а також надає можливість набути унікального досвіду.