Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Адвокатам про сплату ЄСВ

13.11.2018

Головне управління ДФС у Миколаївській області нагадує, що згідно зі ст.4 Закону України від 8 липня 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі –
Закон №2464) платниками єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – єдиний внесок) є особи, які провадять адвокатську діяльність.

Взяття на облік адвокатів як платників єдиного внеску, органами фіскальної служби  здійснюється  у день отримання від них заяви за формою №1-ЄСВ. Базою нарахування єдиного внеску  є сума доходу, отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць (у 2018 році – 819 грн.06 коп.)

Якщо адвокатом - платником єдиного внеску не отримано дохід у звітному році або окремому місяці звітного року, такий платник зобов'язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом №2464. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Нагадуємо, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (19 квітня, 19 липня, 19 жовтня, 19 січня).