Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Порядок переміщення готівки через митний кордон України

09.11.2018

Миколаївська митниця ДФС повідомляє, що при переміщенні готівки  через митний кордон України потрібно знати наступне:

1. Готівку мають право переміщувати фізичні особи незалежно від віку.

2. Без письмового декларування можливо переміщувати суму, що не перевищує в еквіваленті 10 000 євро.

3. У разі необхідності перевезення суми готівки більше еквівалента 10 000 євро, фізична особа-резидент повинна письмово задекларувати суму коштів у повному обсязі. У разі вивезення грошових коштів потрібно мати при собі документи, що підтверджують зняття особою готівки з власних рахунків у банках, і квитанції про здійснення валютно-обмінної операції з цією готівкою (у разі здійснення такої операції) виключно на ту суму, що перевищує  еквівалент 10 000 євро.

Тобто, якщо ви маєте намір вивозити за межі митної території України суму у еквіваленті 12500 євро, то підтверджуючі документи ви повинні надати на суму 2500 євро.

Звертаємо увагу, що документи про зняття готівки з банківських рахунків є чинними тільки протягом 90 днів із дня зняття особою готівки з власного рахунку.

Додатково повідомляємо, що Порядок переміщення готівки (у тому числі дорожніх чеків) і банківських металів через митний кордон України визначено Інструкцією про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України, затверджено постановою Правління Національного банку України від 27 травня 2008 року №148.

В разі виникнення  інших питань щодо переміщення через кордон товарів та транспортних засобів, ви можете звернутись до Миколаївської митниці ДФС за телефоном (0512) 47-44-97 або особисто – м. Миколаїв, вул. Московська, 57-а.

 

 

Головне управління ДФС у Миколаївській області