Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Граничний термін подання декларації з туристичного збору за дев’ять місяців – 9 листопада 2018 року

07.11.2018

Головне управління ДФС у Миколаївській області інформує, що відповідно до норм  Податкового кодексу України базовий податковий (звітний) період для сплати туристичного збору становить календарний квартал.

Форма податкової декларації туристичного збору затверджена наказом Міністерства фінансів України від 09.07.2015 №636 «Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору».

Податкові декларації подаються за базовий звітний  період (квартал) протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.

Згідно із ст.268 Податкового кодексу України сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний  квартал, сплачується щоквартально, у визначений строк, за місцезнаходженням податкових агентів.

Платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим кодексом України для подання податкової декларації. (п.57.1 ст.57 Податкового кодексу України).

Таким чином, у 2018 році платник туристичного збору має подати декларацію за дев’ять місяців до 9 листопада включно, а сплатити зобов’язання – до 19 листопада. 

Головне управління ДФС у Миколаївській області