Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Миколаївською митницею ДФС виявлено не задекларовану зброю та медичні препарати

12.10.2018

11 жовтня 2018 року у зоні митного контролю митного посту «Октябрський» Миколаївськї митниці ДФС при здійснені митного контролю та оформлення приватної яхти, прапор Маршаллові острови, яка прибула з порту Туреччини, виявлено без ознак приховування не задекларовані два газові пістолети та 40 набоїв до них.

При подальшому огляді жилих та нежилих приміщень у зоні екіпажу виявлено без ознак приховування не задекларований медичний препарат NORMABEL у кількості 30 пігулок, який, згідно з чинним законодавством України, відноситься до психотропних речовин, обіг яких обмежено і стосовно яких допускаються виключення деяких заходів контролю.

Зазначені дії капітана яхти – громадянина України, мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст.472 Митного кодексу України – «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення», санкція якої тягне за собою застосування штрафу в розмірі 100 відс. вартості цих товарів з їх конфіскацією.

На даний час співробітниками Миколаївської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил, газові пістолети та пігулки вилучено.