Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До місцевих бюджетів Миколаївщини мобілізовано понад 110 млн. грн. акцизного податку

14.09.2018

На території Миколаївської області роздрібну торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами здійснюють 2258 платників акцизного податку, у т.ч. 1969 фізичних осіб і 289 юридичних осіб.

Як повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Миколаївській області Владислав Ракіпов, завдяки якісному адмініструванню податків, злагодженій роботі працівників управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Миколаївській області щодо недопущення суб’єктами господарювання безліцензійної діяльності на ринку підакцизних товарів,  у січні - серпні 2018 року мобілізовано до місцевих бюджетів понад 110 млн. грн. акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

Як зазначив Владислав Ракіпов, не усі суб'єкти господарювання дотримуються вимог податкового законодавства у сфері обігу підакцизних товарів. Так, з початку 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області проведено 199 перевірок платників акцизного податку, які здійснюють роздрібну торгівлю алкоголем і тютюном. У результаті контрольно-перевірочних заходів, виявлено 203 факти порушень вимог податкового законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів. До суб'єктів господарювання застосовано фінансові санкції на загальну суму понад 4,5 млн. грн., з яких 1,8 млн. грн. вже надійшло до місцевих бюджетів.