Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Особливості реєстрації журналу використання РРО з купівлі-продажу іноземної валюти

12.07.2018

Згідно з Порядком реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 №547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій», на кожний реєстратор розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти реєструється журнал використання реєстратора розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти (далі – журнал) за формою, наведеною у
дод. 7 зазначеного Порядку.

Журнал повинен бути прошнурованим, мати послідовну нумерацію сторінок та засоби контролю, установлені таким чином, щоб унеможливити розшнурування журналу або вилучення його аркушів без порушення цілісності засобу контролю. Титульна сторінка журналу має містити дані про суб’єкта господарювання, кількість аркушів, номер установленого засобу контролю та дані про реєстратор розрахункових операцій (модифікація, заводський і фіскальний номери, версія програмного забезпечення).

Реєстрація першого журналу здійснюється одночасно з реєстрацією реєстратора розрахункових операцій, другого та наступних – на підставі заяви про реєстрацію журналу за формою №7-РРОВ (далі – заява). Суб’єкти господарювання, які включені до системи подання податкових документів у електронному вигляді, можуть подавати такі заяви у електронній формі засобами телекомунікаційного зв’язку. Фіскальний номер першого журналу складається з фіскального номера реєстратора розрахункових операцій та літери «в». Номер другого та наступних журналів складається з номера першого журналу, зареєстрованого на той самий реєстратор розрахункових операцій, та проставленого через дріб порядкового номера наступного журналу.

 

Головне управління ДФС у Миколаївській області