Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

ДФС у Миколаївській області надано понад 78 тис. адміністративних послуг

12.07.2018

У Центрах обслуговування платників державних податкових органів ДФС Миколаївської області створено належні умови для обслуговування платників податків та громадян, які бажають отримати податкові консультації та інші адміністративні послуги, що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби.

Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца, у першому півріччі 2018 року органами ДФС у Миколаївській області платникам податків надано понад 78 тис. адміністративних послуг, у т.ч. через Центри обслуговування платників – понад 45,6 тис., що майже на 8,8 тис. більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Найчастіше громадяни зверталися до Центрів обслуговування платників за послугою щодо видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків (майже 27,9 тис. осіб).

Користуються попитом послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утримання податків, видачі довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи, надання витягу з реєстру платників єдиного податку, реєстрації платників єдиного податку, реєстрації книг обліку розрахункових операцій, видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету тощо.

У Центрах обслуговування платників можна отримати консультації щодо заповнення заяв та декларацій, інформацію про реквізити рахунків для зарахування коштів до бюджету.

«У кожному Центрі обслуговування платників є окреме робоче місце для платників податків, обладнане відповідною оргтехнікою, підключеною до мережі Інтернет для роботи в «Електронному кабінеті», за допомогою якого представники бізнесу та громадяни можуть вести документообіг та сплачувати податки он-лайн, що значно економить час та надає можливість уникнути черги» - зазначив Володимир Копіца.

Повний перелік адміністративних послуг, які надаються органами ДФС у Миколаївській області, можна переглянути на інформаційних стендах у Центрах обслуговування платників та на суб-сайті Головного управління ДФС у Миколаївській області у розділі «Діяльність», підрозділі «Адміністративні послуги» (http://mk.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/). Для зручності платників податків на суб-сайті Головного управління ДФС у Миколаївській області розміщено електронні форми заяв, необхідних для отримання адміністративних послуг.

 

Головне управління ДФС у Миколаївській області