Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Правомірність включення платників до плану-графіку проведення планових перевірок

11.07.2018

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до ст.77 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) документальні планові перевірки повинні бути передбачені у плані-графіку проведення планових документальних перевірок. До плану-графіку проведення документальних планових перевірок відбираються платники, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи.

Періодичність проведення документальних планових перевірок платників податків визначається залежно від ступеня ризику у діяльності таких платників податків, який поділяється на високий, середній та незначний. Платники податків із незначним ступенем ризику включаються до плану-графіку не частіше ніж раз на три календарні роки, середнім – не частіше ніж раз на два календарні роки, високим – не частіше одного разу на календарний рік.

Згідно з ПКУ порядок формування та затвердження плану-графіка, перелік ризиків та їх поділ за ступенями встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, тобто Міністерством фінансів України. Наказом Міністерства фінансів України від 02.06.2015 №524 «Про затвердження Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків» затверджено Порядок формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків, перелік ризиків та їх поділ за ступенями значущості (високий, середній, незначний). Останні зміни до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків внесено наказом Міністерства фінансів України від 26.03.2018 №386 «Про внесення змін до Порядку формування плану-графика проведення документальних планових перевірок платників податків».

Також, ПКУ передбачено, що план-графік документальних планових перевірок на поточний рік оприлюднюється на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, до 25 грудня року, що передує року, у якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки. Враховуючи зазначене, план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік сформовано та оприлюднено на офіційному веб-порталі ДФС України 22 грудня 2017 року. Оновлення річного плану-графіка здійснюється у разі його коригування.

План-графік, з урахуванням коригувань, розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України у розділі «Плани та звіти роботи», за посиланням: http://sfs.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/.

 

Головне управління ДФС у Миколаївській області