Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Володимир Копіца: з початку курортного сезону на Миколаївщині легалізовано 960 робочих місць

11.07.2018

У рамках проведення операції «Курорт-2018» Головним управлінням ДФС у Миколаївській області вживаються активні заходи щодо дотримання норм податкового законодавства у зонах масового відпочинку громадян, забезпечення дієвого контролю за сплатою податків і зборів до бюджету, а також розширення бази оподаткування.

Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца, традиційно, з початком курортного сезону кількість робочих місць на Миколаївщині зростає. Однак, не всі роботодавці дотримуються норм чинного законодавства у частині оформлення трудових відносин. Саме тому, Головним управлінням ДФС у Миколаївські області вживаються ефективні заходи щодо офіційного працевлаштування найманих працівників, підвищення рівня оплати праці та дотримання роботодавцями вимог чинного законодавства у частині виплати заробітної плати на рівні, не менше законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.

У результаті цієї роботи, з 1 червня 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області легалізовано працю 960 найманих працівників, до бюджету забезпечено 629,2 тис. грн. податків і зборів, у т.ч. податку на доходи фізичних осіб − 272,8 тис. грн., єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  − 333,6 тис. грн., військового збору  − 22,7 тис. гривень. Крім того, 237 громадян залучено до державної реєстрації як суб’єктів підприємницької діяльності. При цьому, бюджет додатково отримав 221,1 тис. грн. податків і зборів, у т.ч. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування − 124,4 тис. грн., єдиного податку  − 96,7 тис. гривень.

Головне управління ДФС у Миколаївській області продовжує боротьбу з «тіньовою зайнятістю», оскільки нелегальні доходи призводять до значних негативних наслідків, не тільки для бюджету, а й для громадян, позбавляючи їх законних соціальних гарантій. 

 

Головне управління ДФС у Миколаївській області