Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Подання Таблиці даних платника ПДВ – можливість упередження зупинення реєстрації податкових накладних

11.07.2018

З метою упередження зупинки реєстрації податкових накладних платникам реального сектору економіки Головне управління ДФС у Миколаївській області звертає увагу платників на дотримання порядку подання Таблиць даних платника податку на додану вартість.

Відповідно до вимог Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року №117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», Таблиця даних платника податку на додану вартість подається в електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС, за встановленою формою, згідно з дод.3 даного Порядку.

У Таблиці даних платника податку на додану вартість зазначаються:

- види економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);

- коди товарів згідно з УКТЗЕД, що постачаються (виготовляються) та/або отримуються платником податку;

- коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016–2010), що постачаються, виготовляються або придбаваються платником податку.

У відповідності до п.31 Таблиця даних платника податку подається із поясненням, у якому зазначається діяльність, із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податку. При правильному заповненні платником Таблиці і прийнятті Комісією ДФС, у подальшому реєстрація податкових накладних із зазначеними кодами згідно УКТЗЕД/ДКПП не зупинятиметься.

форма Таблиці

 

Головне управління ДФС у Миколаївській області

 

Додаткові матеріали