Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Зміни до порядку обліку платників єдиного соціального внеску

14.06.2018

З 8 червня 2018 року набув чинності  наказ Міністерства фінансів України від 29.03.2018 №393 «Про затвердження змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ №393).

Наказом №393 визначено форму заяви про взяття на облік платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) члена фермерського господарства (форма №12-ЄСВ) та процедури взяття на облік платників єдиного внеску-членів фермерського господарства. Заява за формою №12-ЄСВ підписується Головою фермерського господарства та подається членом фермерського господарства до контролюючого органу за місцем його проживання.

Також, Наказом №393 визначено процедури заміни повідомлення про взяття на облік платників єдиного внеску за формою №2-ЄСВ, на яких не поширюється дія Закону України від 15 травня 2003 року №755 «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань». У разі внесення змін до даних, що вказуються у повідомленні за формою №2-ЄСВ (найменування, прізвище, ім'я, по батькові, місцезнаходження, місце проживання платника єдиного внеску, контролюючого органу, у якому платник єдиного внеску перебуває на обліку тощо), повідомлення за формою №2-ЄСВ підлягає заміні у контролюючому органі. Контролюючий орган надає платнику єдиного внеску нове повідомлення протягом двох робочих днів після отримання від платника заяви із зазначенням причин заміни старого повідомлення. У такому ж порядку видається нове повідомлення замість зіпсованого чи втраченого.