Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Миколаївщині викрито «ремонтні» махінації на 4,1 млн. грн.

14.06.2018

Головним управлінням ДФС у Миколаївській області активно вживаються заходи щодо виявлення та перевірки операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією або відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом або фінансуванням тероризму.

Так, нещодавно працівниками підрозділу по боротьбі з відмиванням  доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДФС у Миколаївській області виявлено факт заволодіння бюджетними коштами під час проведення ремонтних робіт з технічного обслуговування і ремонту судових механізмів та обладнання.

У ході перевірки встановлено, що підприємством-переможцем тендерних закупівель частину робіт передано на виконання іншому підприємству, яким, у свою чергу, до проведення ремонтних робіт залучено низку субпідрядників з ознаками «фіктивності». Тобто, посадові особи цього підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем, на підставі первинних документів з реквізитами суб'єктів господарювання з ознаками «фіктивності» склали завідомо неправдиві бухгалтерські документи щодо здійснення витрат на ремонтні роботи, чим штучно завищили їх вартість.

Незаконними діями правопорушники завдали державі збитки на загальну суму 4,1 млн. гривень.

На підставі матеріалів підрозділу по боротьбі з відмиванням  доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДФС у Миколаївській області Заводським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та здійснюється кримінальне провадження.

Слід зазначити, що за січень-травень 2018 року, на підставі матеріалів підрозділу по боротьбі з відмиванням  доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДФС у Миколаївській області, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення 7 злочинів у сфері публічних закупівель, за якими державі завдано збитків  на загальну суму 28,8 млн. гривень.