Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На колегії Головного управління ДФС у Миколаївській області підведено підсумки роботи за І квартал 2018 року

17.05.2018

Сьогодні, 17 травня, у Головному управлінні ДФС у Миколаївській області відбулося засідання колегії, на якому підведено підсумки роботи Головного управління ДФС у Миколаївській області за І квартал 2018 року та визначено пріоритетні напрями роботи із забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів у ІІ кварталі 2018 року.

У своєму виступі голова колегії – начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца зазначив: «Завдяки податковій реформі органи державної фіскальної служби трансформувалися у професійну службу, яка надає якісні адміністративні, сервісні і консультаційні послуги. Головне управління ДФС у Миколаївській області завжди відкрите для конструктивного діалогу з бізнесом. Кожен суб’єкт господарювання, який звертається до Головного управління ДФС у Миколаївській області отримує кваліфіковану допомогу та якісне сервісне обслуговування».

На засіданні колегії розглянуто питання запобігання та протидії корупції в органах ДФС у Миколаївській області, стан відпрацювання суб’єктів господарювання груп ризику, результати роботи щодо упередження формування «схемного» податкового кредиту, легалізації доходів, а також надходження податків і зборів до бюджету, у тому числі результати декларування податку на прибуток за 2017 рік.

Слід зазначити, що з метою виконання завдань Державної фіскальної служби щодо забезпечення бюджетів усіх рівнів фінансовими ресурсами, Головне управління ДФС у Миколаївській області вживає рішучі заходи з розширення бази оподаткування, легалізації трудових відносин, підвищення рівня контролю за дотриманням вимог чинного законодавства, у т.ч. у частині оформлення та використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення (паїв). За результатами цієї роботи, у І кварталі 2018 року забезпечено до зведеного бюджету майже 2,2 млрд. грн. податків і зборів, у т.ч. до державного бюджету мобілізовано 1 млрд. грн., що на 124 млн. грн. більше, ніж за І квартал 2017 року, до місцевих бюджетів мобілізовано 1,2 млрд. грн., що на 176 млн. грн. перевищує показник І кварталу 2017 року.

Також, на засіданні колегії визначено пріоритетні напрями роботи у ІІ кварталі 2018 року, а саме, вжиття вичерпних заходів щодо запобігання та протидії корупції в органах ДФС у Миколаївській області, забезпечення надходжень до бюджету, викриття схем ухилення від сплати податків та подальший  розвиток партнерських відносин з бізнесом.