Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Працівники Миколаївської митниці ДФС провели лекційні заняття в Миколаївському національному аграрному університеті

16.05.2018

зал11 травня працівники Миколаївської митниці ДФС провели лекційне заняття у Миколаївському національному аграрному університеті із студентами 3 курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Захід проведено у рамках реалізації Указу Президента України від 14.11.2017 №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Метою проекту є формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законам України у різних сферах життя.

Майбутні фахівці у сфері сучасного економічного аналізу національного та світового ринків, управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємств та галузей національної економіки дізнались про особливості роботи працівників митниць ДФС, митних постів, відповідальність за порушення митного законодавства, а також про роботу запроваджених електронних сервісів та новітніх інформаційних технологій Державної фіскальноі служби України, які відкривають додаткові можливості для бізнесу. Також, студенти активно цікавилися роботою системи «єдиного вікна», яка дозволяє в режимі он-лайн проводити всі види державного контролю під час експортно-імпортних операцій та результатами «Митного експерименту» щодо перерахування частини митних платежів на реконструкцію та ремонт автомобільних доріг.

На завершення, працівники Миколаївської митниці ДФС розповіли студентам про основні правові аспекти перетину кордону, права та обов’язки осіб під час перетину, правила перевезення валютних цінностей та товарів.

За словами начальника Миколаївської митниці ДФС Романа Кріля, ознайомлення студентської аудиторії із методами та принципами роботи Миколаївської митниці ДФС, основними тенденціями та напрямками у протидії митним правопорушенням та контрабанді, разом з тим – з міжнародним досвідом у цьому питанні, закладає фундамент у професійний розвиток майбутніх спеціалістів зовнішньоекономічної діяльності, а, можливо, і майбутніх працівників Миколаївської митниці ДФС.