Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Володимир Копіца провів виїзну зустріч з представниками бізнесу Баштанщини

15.05.2018

15 травня 2018 року у приміщенні Баштанської міської ради відбулась чергова виїзна зустріч начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимира Копіци з представниками бізнесу.

Метою проведення зустрічі було обговорення проблемних питань, які виникають у суб’єктів господарювання Баштанщини під час здійснення фінансово-господарської діяльності. Зустріч проходила у форматі відкритого діалогу, під час якого представники бізнесу мали можливість звернутися до керівника Головного управління ДФС у Миколаївській області з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань ведення господарської діяльності.

У заході прийняли участь приватні підприємці, а також керівники підприємств, які перебувають на податковому обліку у Баштанській ОДПІ, у тому числі, ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані», ТОВ «Лама Нафта», ТОВ «Райсільгоспхімія», фермерські господарства «Органік систем», «Когут».

У ході зустрічі розглянуто питання легалізації праці, ефективності використання земель сільськогосподарського призначення та забезпечення надходжень до бюджету від суб’єктів господарювання, які здійснюють фінансово-господарську діяльність на території обслуговування Баштанської ОДПІ.

На завершення заходу Володимир Копіца подякував учасникам зустрічі за плідну співпрацю та запропонував суб’єктам господарювання надання, за допомогою Центрів обслуговування платників, професійної допомоги з роз’яснення та застосування норм податкового законодавства.