Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

До місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено майже 170 млн. грн. єдиного податку

16.04.2018

Єдиний податок стабільно та суттєво поповнює місцеві бюджети Миколаївщини і є важливим фінансовим джерелом у вирішенні соціально-економічних питань регіону.

У I кварталі 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області забезпечено до місцевих бюджетів 169,7 млн. грн. єдиного податку, що на 30 млн. грн. або на 17,7 відс. більше, ніж за відповідний період 2017 року.

Зокрема, від суб’єктів господарювання-фізичних осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, надійшло 97,2 млн. грн. єдиного податку, від юридичних осіб – 25,4 млн. гривень, у т.ч. від сільгосптоваровиробників – 47,1 млн. гривень.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца, зростання надходжень єдиного податку від малого та середнього підприємництва свідчить про ефективну співпрацю Головного управління ДФС у Миколаївській області, органів державної влади та  місцевого самоврядування щодо створення сприятливих умов для розвитку бізнесу на Миколаївщині.

Головне управління ДФС у Миколаївській області дякує суб’єктам господарювання за розуміння важливості сплати податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.