Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Фізичні особи, які зняті з реєстрації у контролюючому органі, повинні подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за попередньою податковою адресою

13.04.2018

Головне управління ДФС у Миколаївській області нагадує, що триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році, згідно з якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) не пізніше 2 травня 2018 року. Категорії фізичних осіб, які повинні подати податкові декларації, визначено розділом IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Податкова декларація подається до контролюючого органу за податковою адресою. Відповідно до п.45.1 ст.45 ПКУ платник податків-фізична особа зобов’язаний визначити свою податкову адресу. Податковою адресою платника податків-фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона реєструється як платник податків у контролюючому органі. Платник податків може мати одночасно не більше однієї податкової адреси.

При цьому, відповідно до ст.6 Закону України від 11 грудня 2003 року №1382 «Про свободу пересування і вільний вибір місця проживання в Україні» громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання. Батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. Реєстрація місця проживання особи здійснюється у день подання особою документів. Реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена органом реєстрації з одночасним зняттям з попереднього місця проживання.

Звертаємо увагу, якщо на момент подання декларації фізична особа знята з реєстрації за однією адресою та не зареєстрована за іншою, вона повинна подати податкову декларацію до контролюючого органу за попередньою податковою адресою.

Шановні громадяни! Нагадуємо, що 2 травня 2018 року – останній день подання податкової декларації про доходи, отриманні у 2017 році.