Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Роман Кріль: на Миколаївщині припинено незаконну реалізацію «елітного алкоголю»

14.02.2018

У ході проведення операцій "Акциз-2018" та «Рубіж-2018», співробітниками податкової міліції Миколаївської ДФС спільно з працівниками Управління захисту економіки в Миколаївській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, із залученням працівників Миколаївської митниці ДФС, проведено огляд складського приміщення, розташованого на території м. Миколаєва, де зберігали та реалізовували «брендовані» алкогольні напої.

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Роман Кріль, під час проведення огляду на даному об’єкті встановлено факт зберігання та реалізації місцевим мешканцем підакцизних товарів - елітних алкогольних напоїв іноземного виробництва без марок акцизного податку України, ввезених на митну територію України поза митним контролем, або з приховуванням від  митного контролю.

Працівниками Миколаївської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил за ст.484 Митного кодексу України «Зберігання, перевезення чи придбання товарів, транспортних заслбів комерційного призначення, ввезених на митну територію України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю», яка передбачає відповідальність у вигляді застосування штрафу у розмірі 100 відс. вартості цих товарів, траспортних засобів, або їх конфіскацію.

За словами Романа Кріля, митниками вилучено 450 пляшок алкогольних напоїв іноземного виробництва (віскі, бренді, ром, бурбон, горілка, вина і т.і. світових брендів: «Jack Daniel‘S», «Jameson», «Red Label», «Ballantines», «Chivas Regal», «Jim Beam», «Captain Morgan», «Absolut», «Finlandia», «Beluga», «Napoleon» та інші ) загальною вартістю понад 150 тис. гривень.

«Підпільна реалізація підакцизних товарів завдає збитків не тільки бюджету, а й шкодить здоров'ю споживачів та репутації легальних виробників цієї підакцизної продукції. Саме тому робота податкової міліції Миколаївської ДФС спрямована на ліквідацію «підпільних цехів», а також на перекриття каналів надходження в Україну контрабандного алкоголю», - зазначив керівник фіскальної служби області.

Роман Кріль дякує першому заступнику начальника ГУ ДФС у Миколаївській області Олександру Фролову, працівникам податкової міліції Миколаївської ДФС а також працівникам Миколаївської митниці ДФС за належну організацію роботи та рішучі кроки у боротьбі з незаконним обігом підакцизних товарів.