Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Роман Кріль провів семінар-нараду з головами сільських рад Миколаївського району

13.02.2018

З метою зміцнення фінансової спроможності місцевих бюджетів за рахунок залучення додаткових коштів, розширення бази оподаткування, проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році, Головним управлінням ДФС у Миколаївській області проведено семінар-нараду з головами сільських рад Миколаївського району.

У заході прийняв участь в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Роман Кріль, який зазначив, що незважаючи на тривалий час проведення децентралізації влади, ДФС Миколаївщини спільно з органами державної влади та місцевого самоврядування працює над формуванням необхідних ресурсів для забезпечення фінансової спроможності територіальних громад та економічного розвитку регіону. Результатом такої роботи є збільшення надходжень до місцевих бюджетів. Так, у січні 2018 року до місцевих бюджетів мобілізовано на 75 млн. грн. більше податків, ніж у першому місяці 2017 року.  

Роман Кріль подякував голові Миколаївської райдержадміністрації Аллі Воробйовій за розуміння та підтримку у залученні сільських та селищних голів, а також об’єднаних територіальних громад до процесів формування державного і місцевих бюджетів та ефективного моніторингу використання державних коштів. Керівник Миколаївської ДФС також відзначив, що на території Миколаївського району створено та успішно функціонують 7 об’єднаних територіальних громад, які у повній мірі отримують кошти у рамках децентралізації. Ними було представлено свої результати та майбутні плани від отримання усіх резервів реформованих місцевих бюджетів.

 У ході наради обговорено питання щодо декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році, проінформовано представників органів державної влади та місцевого самоврядування про застосування нових норм законодавства, зокрема, у частині оформлення та використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення (паїв), про встановлення ставок плати за землю, обговорено питання легалізації та підвищення рівня заробітної плати. Обговорено проблемні питання роботи органів ДФС Миколаївщини на місцях, висловлено пропозиції сільськими та селищними головами.

У свою чергу, учасники заходу отримали вичерпні відповіді на запитання щодо порядку нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, єдиного соціального внеску тощо.

Роман Кріль впевнений, що проведення таких заходів − важливий крок до економічного зростання Миколаївщини. У процесі взаємодії органів ДФС Миколаївщини з органами місцевого самоврядування вживаються заходи щодо приведення у відповідність до вимог чинного законодавства землевпорядних документів та документів на право користування землею, встановлення відповідно до норм Податкового кодексу України ставок з місцевих податків і зборів, легалізації ринку праці.