Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

ДФС Миколаївщини: за перший місяць 2018 року до місцевих бюджетів забезпечено понад 40 млн. грн. плати за землю

12.02.2018

Плата за землю є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць Миколаївської області і становить понад 10 відс. від загальних надходжень.

Органами ДФС Миколаївщини у січні 2018 року до місцевих бюджетів  мобілізовано 41 млн. грн. земельного податку та орендної плати за землю. У порівнянні з січнем 2017 року, надходження збільшено на 3,7 млн. гривень.

Слід зазначити, що власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою податок сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Юридичні особи та фізичні особи-підприємці самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій.

Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, які надсилаються до 1 липня поточного року.