Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Миколаївська ДФС протидіє незаконному привласненню державних коштів

12.01.2018

Органами ДФС у Миколаївській області активно вживаються заходи щодо виявлення фінансових операцій, пов'язаних з легалізацією або відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму.

У 2017 році працівниками підрозділу по боротьбі з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДФС у Миколаївській області виявлено 27 правопорушень, пов’язаних з одержанням «тіньових» доходів суб’єктами господарювання. Правопорушниками завдано державі збитки на суму майже 570 млн. гривень. На підставі зібраних матеріалів правоохоронними органами Миколаївської області у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 16 кримінальних проваджень, у т.ч.        2 кримінальних провадження порушено за фактами легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, 11 кримінальних проваджень - за фактами вчинення злочинів, що передують легалізації (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, ухилення від сплати податків тощо), 3 кримінальних провадження - за фактами інших злочинів, пов’язаних з фінансовими зловживаннями.

За результатами розгляду кримінальних справ у судах, визнано винними у вчиненні кримінальних правопорушень двох осіб. Одну особу визнано винною за ст.205 Кримінального кодексу України (фіктивне підприємництво). А іншу особу визано винною одразу за 2 статтями Кримінального кодексу України ст.191 (заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовим становищем) та ст.205 (фіктивне підприємництво). Всього, за даними кримінальними провадженнями державі відшкодовано 1,4 млн. гривень.