Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році

09.01.2018

Головне управління ДФС у Миколаївській області інформує громадян, що з 1 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році.

Громадянам необхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі - Декларація), якщо вони у 2017 році отримували:

- доходи від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів. До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам; успадкування майна не від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, при нотаріальному оформленні спадщини за якими не було сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір;

- доходи, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування;

- інвестиційний дохід;

- іноземний дохід;

- інші доходи, декларування яких передбачено чинним законодавством.

Граничні строки подання Декларації:

- для фізичних осіб-підприємців (далі - ФОП)  (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного, податкового кварталу або року. Останній день подання Декларації за 2017 рік – 9 лютого 2018 року. Звертаємо увагу, що ФОП (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) у річній податковій декларації разом з доходами від підприємницької діяльності повинні зазначити інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи;

- для ФОП, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності за їх рішенням,  – протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності;

- для громадян, які зобов’язані згідно з Податковим кодексом України подати Декларацію, і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 1 травня року, що настає за звітним;

- для громадян, які мають право на податкову знижку – по 31 грудня
2018 року;

- для фізичних осіб платників податку-резидентів, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, – не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Крім того, з 1 січня 2018 року Декларація подається за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859».

Перед поданням Декларації необхідно попередньо звернутися до державної податкової інспекції за місцем реєстрації та додатково з’ясувати всі незрозумілі для платника податку питання щодо порядку заповнення та подання Декларації.

Шановні громадяни, не відкладайте свій візит до державної податкової інспекції на останній день подання Декларацій. Заповнюючи Декларацію, пам’ятайте, що від нас з вами залежить добробут не тільки нашої держави, а й кожного окремого співвітчизника. 

Головне управління ДФС у Миколаївській області  закликає платників податків сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно подати до ДПІ за місцем реєстрації податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2017 році.