Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Увага! На Миколаївщині знову «діють» податкові шахраї!

07.12.2017

Головне управління ДФС у Миколаївській області інформує платників податків, що останнім часом до суб’єктів господарювання Миколаївщини надходять шахрайські телефонні дзвінки та SMS-повідомлення, ніби-то від в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Романа Кріля та його першого заступника, який здійснює координацію діяльності підрозділів податкової міліції Олександра Фролова.

Аферисти вимагають від підприємців надати посадовим особам «грошову допомогу» у розмірі  100 тис. гривень.

Звертаємо увагу, що керівництво та працівники органів ДФС у Миколаївській області не звертаються до суб’єктів господарювання з подібними «вимогами» та «проханнями».

Просимо платників податків бути уважними, ретельно перевіряти інформацію, не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Факти довіри шахраям завдають значних матеріальних збитків суб’єктам господарювання та дискредитують органи фіскальної служби Миколаївщини.

Шановні представники бізнесу, якщо вам відомі подібні випадки шахрайства, просимо повідомляти управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, буд. 20, поверх 6, телефон: 47-21-28 (з 9 до 18 год.), або чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області, за телефоном: 50‑18-41 (цілодобово).

 

Головне управління ДФС у Миколаївській області