Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Роман Кріль прийняв участь у роботі III міжнародного інвестиційного бізнес-форуму «Миколаївщина-надійний партнер»

12.10.2017

За підтримки Миколаївської обласної державної адміністрації у Миколаєві відбувся III міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Миколаївщина-надійний партнер».

 

У заході прийняли участь заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, голова громадської організації «Миколаївщина надійний партнер» Вадим Меріков, в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Роман Кріль, народні депутати України, представники бізнесу, громадських організацій, експерти, науковці та зацікавлені у співпраці інвестори.

Відкрив форум голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко. У своєму виступі Олексій Савченко зазначив, що завдяки значному промисловому і науково-технічному потенціалу, вигідному географічному положенню, розвинутій транспортній інфраструктурі та висококваліфікованим трудовим ресурсам, Миколаївська область є привабливим регіоном для інвестування. Миколаївська обласна державна адміністрація запрошує потенційних інвесторів до співпраці, адже збільшення надходження обсягів вітчизняного та іноземного фінансового ресурсу сприяє забезпеченню економічних потреб регіону.

У рамках форуму відбулося обговорення проектів розвитку інфраструктури, агропромислового комплексу, відновлювальної енергетики тощо.

Учасники форуму висловили впевненість, що проведення заходу − важливий крок для залучення інвестицій у бізнес-проекти області, які сприятимуть економічному розвитку регіону, створенню нових робочих місць та зміцненню економічної стабільності.

 

Головне управління ДФС у Миколаївській області