Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Місцеві скарбниці Миколаївщини отримали понад 500 млн. грн. плати за землю

11.10.2017

За січень-вересень 2017 року місцеві скарбниці Миколаївщини поповнено на 502 млн. грн. земельного податку та орендної плати за землю, що на 83 млн. грн., або майже на 20 відс. більше, ніж за січень-вересень 2016 року.

Від власників земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачів - юридичних осіб до місцевих бюджетів надійшло 361 млн. грн. плати за землю, фізичними особами – підприємцями та громадянами сплачено 140,6 млн. гривень. 

Відповідно до чинного податкового законодавства власникам земельних ділянок та землекористувачам необхідно сплачувати земельний податок та орендну плату за землю, з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою, плата за землю сплачується за фактичний період перебування земльної ділянки у власності або користуванні у поточному році.