Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Миколаївщині видано 4123 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними і тютюновими виробами

10.08.2017

Відповідно до ст.15 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюється, виключно, за наявності відповідних ліцензій.

З початку 2017 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області видано суб’єктам господарювання 4123 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, у т.ч. 2438 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 1685 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Загальна кількість виданих ліцензій, у порівняні з аналогічним періодом 2016 року, збільшилась на 199 ліцензій.

За січень-липень 2017 року місцеві бюджети Миколаївської області отримали 12,9 млн. грн. від плати за ліцензії, що на 670 тис. грн. більше, ніж за січень-липень 2016 року.  

Ознайомитись з інформацією про видані, призупинені та анульовані ліцензії на право роздрібної  торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами можна на суб-сайті Головного управління ДФС у Миколаївській області, за посиланням: http://mk.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy/.