Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Працівниками Державної фіскальної служби у Миколаївській області попереджено незаконний експорт кукурудзи на 2,1 млн. гривень

29.03.2016

У ході проведення операції «Рубіж-2016» оперативними працівниками Державної фіскальної служби у Миколаївській області попереджено протиправний експорт партії кукурудзи, оформлений з порушенням чинного законодавства.

Під час проведення обшуку на території цілісного майнового комплексу у м. Миколаєві, співробітниками ГУ ДФС у Миколаївській області вилучено 560,5 тон кукурудзи, фактурною вартістю 2,1 млн. грн. та документи бухгалтерського обліку, які підтверджують накопичення та зберігання кукурудзи.

Стосовно порушників відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 205 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за створення та реєстрацію невстановленими особами ряду підприємств з ознаками «фіктивності», у вигляді штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років.

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області і надалі проводитимуться заходи щодо попередження, виявлення та припинення порушень чинного законодавства України.