Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Южноукраїнське управління ГУ ДФС у Миколаївській області про надходження до бюджетів усіх рівнів за 7 місяців 2019 року

29.08.2019

Южноукраїнське управління ГУ ДФС у Миколаївській області повідомляє про надходження до бюджетів усіх рівнів у за 7 місяців 2019 року.

У січні - липні 2019 року Южноукраїнським управлінням ГУ ДФС у Миколаївській області мобілізовано до бюджетів усіх рівнів понад 1 170,6 млн. грн. податків і зборів. Зокрема, до державної скарбниці забезпечено 484,7 млн. грн., до місцевого бюджету забезпечено – 685,9 млн. грн. Індикативний показник виконано на 102,8 відсотка.

Вагомим джерелом у наповненні бюджету є ПДФО та податок на додану вартість. За 7 місяців 2019 року надходження з ПДВ склали понад 222,2 млн.грн., ПДФО -637,4 млн.грн., військовий збір -51,1 млн.грн., податок на землю 87,8 млн.грн.

Позитивної динаміки загальної сплати податків і зборів до бюджетів досягнуто завдяки злагодженій роботі органів державної фіскальної служби, якісному адмініструванню податків, комплексному відпрацюванню податкових ризиків, посиленню заходів з детінізації економіки, ефективному функціонуванню системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ, зусиллям із легалізації «тіньових» зарплат та зайнятості населення, а також сумлінному ставленню платників податків до сплати податкових зобов’язань.