Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Южноукраїнське управління ГУ ДФС у Миколаївській області: на Первомайщині обговорили хід кампанії декларування доходів громадян

16.04.2019

Голова Первомайської РДА Володимир Вовк провів робочу нараду, присвячену перебігу кампанії декларування доходів громадян за 2018 рік. Захід відбувся за участю начальника Первомайської ДПІ Южноукраїнського управління ГУ ДФС у Миколаївській області Сергія Будурацького, начальника Южноукраїнського управління ГУ ДФС у Миколаївській області Наталії Манжелей.

Як зазначив Володимир Вовк, з метою організації процесу декларування податківці за підтримки райдержадміністрації здійснюють виїзди до сільських рад задля забезпечення інформаційно-роз’яснювальної роботи та надання практичної допомоги у заповненні декларацій фізичним особам, які отримують доходи від самостійного обробітку земельних ділянок. Він акцентував увагу, що наближаються весняно-польові роботи, тому необхідно залучати до оподаткування доходів громадян-одноосібників. Посадовець райдержадміністрації наголосив, що саме від сплачених податків залежать основні соціально значущі питання, які фінансуються з місцевих бюджетів.

Сергій Будурацький звернув увагу на основні проблемні питання, що виникають у процесі проведення кампанії декларування на територіях сільських рад, підкреслив важливість співпраці щодо забезпечення надходжень до місцевих бюджетів та проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи. Також він зауважив на необхідності зменшення податкового боргу зі сплати податку за землю фізичними особами. Підсумовуючи свій виступ, керівник Первомайської ДПІ  зазначив:

«Враховуючи те, що податок на доходи фізичних осіб є найбільшою складовою частиною місцевих бюджетів, слід спрямувати спільні зусилля на забезпечення успішного проведення кампанії декларування, залучити усіх потенційних декларантів, зокрема, фізичних осіб, які самостійно обробляють земельні паї та отримують з них доходи».