Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Южноукраїнське управління ГУ ДФС у Миколаївській області про роботу Центра обслуговування платників Южноукраїнського управління ГУ ДФС у Миколаївській області

05.12.2018

Центром обслуговування платників податків Южноукраїнського управління Головного управління ДФС у Миколаївській області ( по місту Южноукраїнську) упродовж січня - листопада платникам надано понад 5190 адміністративних послуг.

У зазначений період громадянам видано 3047 карток платника податків та внесено до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, 202 суб'єкта  зареєструвалися платниками єдиного податку, 212 – надали витяги з реєстру платників єдиного податку, 203– зареєстрували книги обліку доходів і витрат.

Послугами з реєстрації реєстратора розрахункових операцій скористалося 309 суб’єктів господарювання, 271 – здійснили в центрі обслуговування платників реєстрацію книжок обліку розрахункових операцій.

Також, 1146 громадян отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми, джерела виплачених доходів та утриманих податків.