Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Баштанське управління ГУ ДФС у Миколаївській області про оформлення трудових відносин згідно з трудовим законодавством

12.10.2018

Баштанське управління ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що 5 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Цей нормативний акт розроблено з метою посилення координації органів державної влади у питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці, а також перегляд актів органів виконавчої влади та внесення змін до них з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин.

Відповідно до норм трудового законодавства, працівник не може бути допущеним до роботи без укладення трудового договору з ним та повідомлення органу ДФС про прийняття працівника на роботу (ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю (далі - КЗпП)).

Статтею 21 КЗпП визначено, що трудовий договір укладається між працівником та власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою.

Таким чином, оформлюючи нового працівника на роботу, суб’єкт господарювання повинен:

- укласти в письмовій формі трудовий договір;

- оформити наказ про прийняття на роботу;

- повідомити орган ДФС про прийняття працівника на роботу.

Форму Повідомлення про прийняття працівника на роботу затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015  № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу».

Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в один із таких способів:

- засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.