Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Бюджетні надходження за 5 місяців 2018 року від Вознесенського відділеня Очаківської ОДПІ

12.06.2018

За 5 місяців поточного року до місцевого бюджету м.Вознесенськ мобілізовано 53324,7 тис. грн., в тому числі  податку на доходи фізичних осіб надійшло 37509,0 тис. гривень. У регіоні втримується позитивний результат надходжень податку на доходи фізичних осіб. Загалом, цьогорічні надходження перевищили показник минулого року на 7605,6 тис. гривень.

      Загальновідомо, від рівня заробітної плати найманих працівників прямо пропорційно залежить надходження податку з доходів фізичних осіб – одного з основних джерел наповнення місцевого бюджету, відповідно від величини грошових потоків залежить утримання місцевої інфраструктури. Відтак, роботодавцям слід чітко дотримуватись законодавчої норми щодо нарахування заробітної плати, яка з 1 січня 2018 року становить 3723 грн.

      Підприємцями-фізичними особами та юридичними особами, що перебувають на обліку в Вознесенському відділенні Очаківської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області та які обрали спрощену систему оподаткування, за  5-ть місяців 2018 року сплатили 6803,3 тис.грн. єдиного податку. Відзначається збільшення надходжень з аналогічним періодом минулого року на 1334,1 тис. гривень.

      Основну частину надходжень забезпечили фізичні особи – підприємці, які сплатили 5704,4 тис. грн., що на 1271,2 тис. грн. більше, ніж в минулому році. Юридичні особи спрямували до бюджету 1098,9 тис. грн., що на 62,9 тис. грн. більше, ніж в минулому році

Вознесенське відділення Очаківської ОДПІ

  ГУ ДФС у Миколаївській  області