Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Очаківська ОДПІ інформує про обов’язок постановки на облік в органах доходів і зборів членів фермерського господарства

07.02.2018

Очаківська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області інформує щодо обов’язку постановки на облік в органах доходів і зборів членів фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах  у 2018 році.

Члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах, нараховують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  за себе у розмірі 22 відс. на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.

Для взяття на облік , як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування,  членам фермерських господарств необхідно подати до Очаківської ОДПІ ( м. Очаків вул.Старофортечна,27)  заяву про взяття на облік платника єдиного внеску за формою № 1-ЄСВ (далі – Заява) згідно з додатком 1 до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

У Заяві члену фермерського господарства необхідно обов’язково зазначити додаткову інформацію: податковий номер та найменування фермерського господарства, членом якого він є. Така Заява повинна бути  підписана головою фермерського господарства.