Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

У податковій інспекції Центрального району обговорювали нові електронні сервіси

15.06.2017

На черговій зустрічі керівництва Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області з суб'єктами підприємництва обговорювалася можливість використання в роботі різних електронних сервісів, впроваджуваних Державної фіскальною службою України. Виступаючи на зустрічі, Ольга Купчишина, яка виконує обов'язки начальника інспекції, зазначила: «Останнім часом фіскальна служба постійно вдосконалює і збільшує кількість електронних сервісів, головною метою яких є забезпечення платників податків наданням якісних та актуальних послуг. На головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України (електронна адреса: sfs.gov.ua) функціонує ряд електронних сервісів, за допомогою яких можна отримати ряд послуг, не відвідуючи податкову інспекцію. Їх кількість постійно зростає, а функціональні можливості розширюються».

Начальник управління обслуговування платників Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області Наталія Бархаленко докладно розповіла про нові можливості Електронного кабінету платника, зазначивши, що це персональне автоматизоване робоче місце платника, за допомогою якого можна підготувати, заповнити та подати звітність в електронному вигляді та переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків) в режимі реального часу.

Також було оголошено про роботу сервісів «Дані реєстру платників ПДВ», де щодня оприлюднюється інформація щодо платників ПДВ; «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» - це сервіс для перевірки надійності ділових партнерів, який допоможе оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу; «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» - сервіс, в якому у формі питань-відповідей представлена офіційна  позиція Державної фіскальної служби України з усіх напрямків чинного податкового та митного законодавства; «Анулювання реєстрації платника ПДВ», який надає можливість отримати інформацію про осіб, позбавлених реєстрації як платників ПДВ за заявою платника податку, з ініціативи контролюючих органів або за рішенням суду; «Антикорупційний сервіс «Пульс» за допомогою якого можна поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників фіскальної служби.