Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ДФС Миколаївщини підтримує боротьбу з корупцією у власних рядах

12.11.2018

Пріоритетом у роботі Головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області є подолання усіх видів корупційних проявів всередині установи, чесна й прозора кадрова політика та створення дієвої сервісної служби на засадах професійності.

Серед працівників ДФС Миколаївщини на постійній основі проводяться економічні навчання щодо вивчення антикорупційного законодавства, керівництво ГУ ДФС області на регулярних апаратних нарадах попереджає підлеглих працівників про персональну відповідальність співробітників та недопустимість вчинення корупційних правопорушень. Проте, на жаль, окремі працівники не до кінця усвідомили всю небезпеку та ганебність корупції на державній службі. 

Так, 10 листопада, співробітниками управління захисту економіки ГУ НП в Миколаївській області затримано при отриманні «хабара» двох співробітників ГУ ДФС у Миколаївській області.

Як зазначив начальник ГУ ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца, подібні ганебні випадки плямують честь та гідність державної служби. Головне управління ДФС Миколаївщини завжди готове сприяти правоохоронцям та надавати їм максимальну підтримку в розслідуванні справ. І даний факт буде прикладом для інших осіб не здійснювати корупційні діяння. А на очищені від корупціонерів місця прийдуть службовці, у яких є бажання чесно працювати та амбіції професійно зростати на службі в ДФС.

Володимир Копіца дякує співробітниками управління захисту економіки ГУ НП в Миколаївській області за проявлену пильність, уважність та оперативність щодо виявлення факту отримання неправомірної вигоди співробітниками ГУ ДФС у Миколаївській області.

«Принциповою позицію ГУ ДФС у Миколаївській області є боротьба з носіями корупційних проявів. І на кожен факт проявлення корупції всередині структури ми будемо реагувати жорстко та суворо», - зазначив Володимир Копіца. 

Звертаємося до всіх жителів Миколаївської області з проханням, у разі виявлення  ганебних корупційних фактів з боку працівників фіскальної служби Миколаївської області негайно повідомляти про це сектор з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС у Миколаївській області за телефоном (0512) 50-19-13, чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області, за телефоном: 50-18-41 або управління національної поліції у Миколаївській області за телефоном: 102. 

Крім того, про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів ДФС у Миколаївській області також можна повідомляти за телефоном сервісу Державної фіскальної служби України «Пульс» 0800-501-007 (напрямок «4»). Сервіс «Пульс» працює цілодобово.

«Лише об’єднавши зусилля влади та громадян можна ліквідувати таке негативне явище, як корупція», - підкреслив Володимир Копіца.