Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Будьте уважні! «Податкові» шахраї вимагають від громадян сплатити податок на нерухоме майно!

21.09.2018

Головне управління ДФС у Миколаївській області інформує жителів м. Миколаєва та Миколаївської області, що останнім часом знову активізувалися «податкові» аферисти, які цього разу вигадали нову схему махінації.

Так, шахраї ніби-то від імені працівників фіскальної служби Миколаївщини вимагають від власників нерухомого майна сплатити відповідний податок.

Звертаємо увагу, що працівники фіскальної служби Миколаївської області здійснюють нарахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та направляють громадянам податкові повідомлення-рішення із зазначеною сумою податку та реквізитами для сплати, виключно, на податковому повідомленню-рішенню за формою «Ф» додаток 1 до Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків (п.2 розд.ІІ), з підписом керівника (в.о.), заступника керівника, уповноваженої особи посадової особи та із обов’язковим відбитком печатки Головного управління ДФС у Миколаївській області. Порядок надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків затверджено наказом Міністерства фінансів України від 28.12.2015 №1204.

Також, звертаємо увагу, що реквізити для сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, можна перевірити на суб-сайті Головного управління ДФС у Миколаївській області, за посиланням: http://mk.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Просимо громадян бути уважними, ретельно перевіряти інформацію, не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Факти довіри шахраям завдають значних матеріальних збитків суб’єктам господарювання та дискредитують фіскальну службу Миколаївщини.

Про подібні випадки просимо негайно повідомляти чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області за телефоном  50-18-41 та Головне управління національної поліції у Миколаївській області за телефоном 102.