Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Будьте уважні! «Податкові» шахраї!

17.09.2018

Головне управління ДФС у Миколаївській області інформує платників податків, що останнім часом до суб’єктів господарювання на торгові об’єкти, розташовані на території м. Миколаєва, приходять невідомі особи від імені керівництва Головного управління ДФС у Миколаївській області ніби-то для проведення перевірки. При цьому, відомі факти купівлі так званими «податківцями» алкогольної продукції на даних торгових об’єктах.

Повідомляємо, що при проведені перевірок платників податків посадові особи органів ДФС повинні пред’явити наказ на проведення перевірки з печаткою органу ДФС, направлення на проведення перевірки та свої службові посвідчення.

Просимо платників податків бути уважними, ретельно перевіряти інформацію, не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Факти довіри шахраям завдають значних матеріальних збитків суб’єктам господарювання та дискредитують фіскальну службу Миколаївщини.

Про подібні випадки просимо негайно повідомляти чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області за телефоном  50-18-41 та Головне управління національної поліції у Миколаївській області за телефоном 102.