Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскальна служба Миколаївщини очищується від корупціонерів

25.07.2017

Головне управління ДФС у Миколаївській області проводить активну роботу щодо оновлення та очищення лав фіскальної служби Миколаївської області від корупціонерів, шляхом проведення відкритих конкурсів на заміщення вакантних посад та виявлення і запобігання фактів отримання працівниками неправомірної вигоди.

Спільно з Прокуратурою Миколаївської області, із залученням працівників управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Миколаївській області, а також Управління боротьби з економічною злочинністю Миколаївської області розроблено план щодо реалізації відповідних заходів.

Так, 6 липня 2017 року у Головному управлінні ДФС у Миколаївській області проведено апаратну нарада, на якій було звернено увагу на реалізацію антикорупційних заходів, у тому числі щодо конкретних осіб.

Сьогодні, у результаті проведених спільних заходів було затримано деяких працівників фіскальної служби Миколаївської області при спробі отримання неправомірної вигоди.

Натеперішній час щодо даного факту триває перевірка.

Як зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Миколаївській області Роман Кріль, пріоритетом в роботі Головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області є подолання усіх видів корупційних проявів всередині установи, чесна й прозора кадрова політика та створення дієвої сервісної служби на засадах професійності.

Керівництво ГУ ДФС у Миколаївській області висловлює вдячність управлінню внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Миколаївській області за професіоналізм та ефективність виконаної роботи.

Закликаємо небайдужих громадян, у разі отримання інформації про використання посадовими особами  органів Державної фіскальної служби у Миколаївській області службового становища з метою одержання неправомірної вигоди, звертатися до управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, буд. 20, поверх 6, або за телефоном: 50‑18‑41 (цілодобово).