Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Володимир Копіца: за три квартали 2018 року казну Миколаївщини поповнено більше, ніж на 4 млрд. грн. податків

23.10.2018

Головним управлінням ДФС у Миколаївській області за три квартали 2018 року забезпечено до місцевих бюджетів понад 4 млрд. податкових платежів, що на 592 млн. грн. або на 17,2 відс. більше надходжень відповідного періоду 2017 року.

Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца.

За його словами, у ТОП – 3 податкових платежів, з найбільшою питомою вагою у загальній сумі надходжень до місцевих бюджетів, традиційно, увійшли податок на доходи фізичних осіб, плата за землю та єдиний податок.

У січні-вересні 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області мобілізовано до місцевих бюджетів майже 2,7 млн. грн. податку на доходи з фізичних осіб, що на 472млн. грн. більше, ніж за аналогічний період                  2017 року.

Слід зазначити, що Головним управлінням ДФС у Миколаївській області налагоджено ефективну взаємодію з органами місцевого самоврядування щодо забезпечення надходжень плати за землю до місцевих бюджетів. У результаті цієї роботи, у січні-вересні 2018 року до місцевих скарбниць забезпечено 544 млн. грн. земельного податку та орендної плати за землю, що на 42 млн. грн. перевищує надходження відповідного періоду 2017 року.

За словами Володимира Копіци, у січні-вересні 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області забезпечено до місцевих бюджетів Миколаївщини 472,3 млн. грн. єдиного податку, що на 72 млн. грн. більше, ніж у січні-вересні 2017 року. Показники надходжень єдиного податку свідчать про прозоре адміністрування податків та сприятливі умови для ведення бізнесу на Миколаївщині.

«З метою забезпечення надходжень до місцевих бюджетів та відпрацювання резервів, Головне управління ДФС у Миколаївській області продовжує роботу щодо детінізації економіки, легалізації ринку праці, підвищення рівня оплати праці, застосування ефективних методів адміністрування податкових платежів та вдосконалення сервісного обслуговування платників податків», - запевнив Володимир Копіца.