Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

ДФС Миколаївщини: за 9 місяців 2018 року до бюджетів усіх рівнів забезпечено понад 7 млрд. грн. податків

23.10.2018

У січні-вересні 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області мобілізовано до бюджетів усіх рівнів понад 7 млрд. грн. податків і зборів та інших обов’язкових платежів. При цьому, надходження до державного бюджету становлять понад 3 млрд. гривень. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року, до державного бюджету додатково надійшло 284,3 млн. гривень.

За словами начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимира Копіци, державний бюджет є тою важливою складовою, що фактично забезпечує існування держави, розвиток економіки та соціальний захист населення. Збільшення надходжень до бюджету дозволяє створювати сприятливий інвестиційний клімат, здійснювати перерозподіл коштів на користь пріоритетних галузей економіки та вирішувати соціальні проблеми громадян.

Одним із вагомих джерел наповнення державного бюджету є податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів, якого за 9 місяців 2018 року мобілізовано 1,33 млрд. грн., що на 92 млн. грн., або на 7,4 відс. більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Також, до державного бюджету мобілізовано 515 млн. грн. податку на прибуток, або 16,6 відс. від загальної суми надходжень до державного бюджету.

За словами Володимира Копіци, позитивної динаміки сплати податків і зборів до бюджету досягнуто завдяки якісному адмініструванню податків, комплексному відпрацюванню податкових ризиків, посиленню заходів з детінізації економіки, ефективному функціонуванню системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ, легалізації зайнятості населення, а також сумлінному ставленню платників податків до сплати податкових зобов’язань.