Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З початку 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області зібрано 6,4 млрд. грн. податків

04.09.2018

Головним управлінням ДФС у Миколаївській області вживаються дієві заходи щодо створення рівних конкурентних умов для суб’єктів господарювання, покращення їх сервісного обслуговування, упередження використання схем ухилення від оподаткування, посилення боротьби з тіньовим сектором економіки. Про ефективність вжитих заходів свідчать показники роботи органів ДФС у Миколаївській області.

Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца, у січні-серпні 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 6,4 млрд. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів. При цьому, до державного бюджету забезпечено 2,7 млрд. грн., що на 236,2 млн. грн. перевищує надходження відповідного періоду 2017 року.

Традиційно, бюджетоформуючими податками державної казни є податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів та податок на прибуток підприємств, надходження яких за вісім місяців 2018 року склали 1,1 млрд. грн. та майже 500 млн. грн., відповідно.

За словами Володимира Копіци, подальший розвиток відкритих партнерських відносин з чесним бізнесом, з кожним платником податків, з молоддю - майбутніми платниками податків забезпечать зростання податкової культури громадян, сумліну та добровільну сплату податків до бюджету, соціальну стабільність та економічне зростання регіону.