Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Володимир Копіца: за сім місяців 2018 року казну Миколаївщини поповнено на 3 млрд. грн. податків

16.08.2018

Головним управлінням ДФС у Миколаївській області за 7 місяців 2018 року забезпечено до місцевих бюджетів 3 млрд. податкових платежів, що на 480 млн. грн. або на 18,8 відс. більше надходжень відповідного періоду 2018 року.

Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца.

За його словами, у ТОП – 3 податкових платежів, з найбільшою питомою вагою у загальній сумі надходжень до місцевих бюджетів, традиційно, увійшли податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок та  плата за землю.

У січні-липні 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області мобілізовано до місцевих бюджетів  2 млрд. грн. податку на доходи з фізичних осіб, що на 379 млн. грн. більше, ніж  за аналогічний період                  2017 року. «Позитивних результатів, у надходженні ПДФО вдалося досягти завдяки вжиттю активних заходів з легалізації праці та контролю за дотриманням роботодавцями чинного законодавства щодо виплати заробітної плати», - підкреслив Володимир Копіца.

Слід зазначити, що Головним управлінням ДФС у Миколаївській області налагоджено ефективну взаємодію з органами місцевого самоврядування щодо забезпечення надходжень плати за землю до місцевих бюджетів. У результаті цієї роботи, у січні-липні 2018 року до місцевих скарбниць забезпечено               382 млн. грн. земельного податку та орендної плати за землю, що на 36,8 тис. перевищує надходження відповідного періоду 2017 року.

За словами Володимира Копіци, у січні-липні 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області забезпечено до місцевих бюджетів Миколаївщини  366 млн. грн. єдиного податку, що на 56,8 тис. більше, ніж у січні-липні 2017 року. Показники надходжень єдиного податку свідчать про прозоре адміністрування податків та сприятливі умови для ведення бізнесу на Миколаївщині.

 «З метою забезпечення надходжень до місцевих бюджетів та відпрацювання резервів, Головне управління ДФС у Миколаївській області продовжує роботу щодо детінізації економіки, застосування ефективних методів адміністрування податкових платежів та вдосконалення сервісного обслуговування платників податків», - запевнив Володимир Копіца.