Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Миколаївщина: за 7 місяців 2018 року до бюджетів усіх рівнів забезпечено 5,3 млрд. грн. податків

16.08.2018

У січні-липні 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області мобілізовано до бюджетів усіх рівнів 5,3 млрд. грн. податків і зборів та інших обов’язкових платежів. При цьому, надходження до державного бюджету становлять майже 2,3 млрд. гривень. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року до державного бюджету додатково надійшло 192,7 млн. гривень.

За словами начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимира Копіци, державний бюджет є тою важливою складовою, що фактично забезпечує існування держави, розвиток економіки та соціальний захист населення. Збільшення надходжень до бюджету дозволяє створювати стриятливий інвестиційний клімат, здійснювати перерозподіл коштів на користь пріоритетних галузей економіки та вирішувати соціальні проблеми  громадян.

Одним із вагомих джерел наповнення державного бюджету є податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів, якого за 7 місяців 2018 року мобілізовано 927,8 млн. грн., що на 38,8 млн. грн., або на 4,4 відс. більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Також, до державного бюджету мобілізовано 389,6 млн. грн. податку на прибуток, або 17,2 відс. від загальної суми надходжень до державного бюджету.

За словами Володимира Копіци, позитивної динаміки сплати податків і зборів до бюджету досягнуто завдяки якісному адмініструванню податків, комплексному відпрацюванню податкових ризиків, посиленню заходів з детінізації економіки, ефективному функціонуванню системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ, легалізації зайнятості населення, а також сумлінному ставленню платників податків до сплати податкових зобов’язань.