Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У першому півріччі 2018 року до місцевих скарбниць Миколаївщини зібрано майже 2,5 млрд. грн. податкових платежів

02.07.2018

Головним управлінням ДФС у Миколаївській області у першому півріччі 2018 року мобілізовано до місцевих бюджетів майже 2,5 млрд. грн. податкових платежів, що на 362 млн. грн. більше фактичних надходжень відповідного періоду 2017 року.

За словами начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимира Копіци, понад 90 відс. надходжень до місцевих бюджетів сформовано трьома основними джерелами, а саме, податком на доходи фізичних осіб, єдиним податком з юридичних та фізичних осіб, а також платою за землю. Зокрема, податку на доходи фізичних осіб мобілізовано до місцевих бюджетів 1,7 млрд. грн., що на 307 млн. грн. більше, ніж за відповідний період 2017 року.  Надходження з  єдиного податку з юридичних та фізичних осіб складають 297,5 млн. грн., що на 45,7 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Плати за землю забезпечено до місцевих бюджетів 285 млн. грн., що на 9,2 млн.  грн. більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Також, до місцевих бюджетів забезпечено надходження з акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на суму майже 80 млн.  грн., податку на прибуток – 42,3 млн. грн., податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, –  34,6 млн. грн., рентної плати за спеціальне використання води, надр та лісових ресурсів – 21 млн. грн., екологічного податку – 13,7 млн. грн., плати за ліцензії – 12,4 млн. гривень.

Володимир Копіца підкреслив, що зростання надходжень до місцевих бюджетів у першому півріччі 2018 року свідчить про якісне адміністрування податків, зборів, обов’язкових платежів, покращення сервісного обслуговування платників, створення сприятливих умов для ведення господарської діяльності у регіоні, а також про сумлінне ставлення бізнесу до сплати податків. Завдяки запровадженій керівництвом держави реформи децентралізації влади, територіальні громади мають змогу використовувати бюджетні надходження на розвиток інфраструктури та впровадження проектів розвитку регіону.