Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Головним управлінням ДФС у Миколаївській області забезпечено до бюджету майже 1,36 млрд. грн. ЄСВ

07.05.2018

Єдиний внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування є основним джерелом наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги громадянам тощо.

За словами начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимира Копіци, у січні-квітні 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області мобілізовано до бюджету 1,36 млрд. грн. єдиного соціального внеску. За 4 місяці 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області забезпечено зростання надходжень з ЄСВ на 274 млн. грн. або на 25 відс., у порівнянні з відповідним періодом 2017 року.

«Позитивної динаміки надходжень з ЄСВ досягнуто завдяки прозорому адмініструванню податків, покращенню сервісного обслуговування платників, проведенню активної роз’яснювальної і профілактичної роботи з роботодавцями щодо підвищення рівня оплати праці найманим працівникам, вжиттю заходів з детінізації доходів та легалізації зайнятості населення» - зазначив Володимир Копіца.