Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

До місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено понад 1,6 млрд. грн. податків

05.05.2018

Головним управлінням ДФС у Миколаївській області у січні-квітні 2018 року мобілізовано до місцевих бюджетів понад 1,6 млрд. грн. податкових платежів, що на 228 млн. грн. більше надходжень відповідного періоду 2017 року.

За словами начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимира Копіци, завдяки вжитим заходам щодо детінізації економіки, руйнування тіньових схем, легалізації ринку праці, конструктивному діалогу з бізнесом, за чотири місяці 2018 року, Головним управлінням ДФС у Миколаївській області забезпечено значні бюджетні надходження до місцевих скарбниць.

Бюджетоформуючим для місцевих громад Миколаївщини є податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого у загальній сумі надходжень до місцевих бюджетів складає 66 відсотків. У січні-квітні 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області мобілізовано до місцевих бюджетів майже 1,1 млрд. грн. податку на доходи з фізичних осіб, що на 188 млн. грн. більше, ніж  за відповідний період 2017 року.

Крім того, Головним управлінням ДФС у Миколаївській області забезпечено до місцевих бюджетів надходження з єдиного податку у сумі – 224 млн. грн., плати за землю – 179 млн. грн., акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів –51 млн. грн., податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 31  млн. грн., податку на прибуток – 26 млн. грн., рентної плати за спеціальне використання води, надр та лісових ресурсів – 13 млн. грн., екологічного податку – 7 млн. грн., плати за ліцензії – 7 млн. гривень.