Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Володимир Копіца: за чотири місяці 2018 року до бюджетів усіх рівнів забезпечено майже 3 млрд. грн. податкових платежів

05.05.2018

У січні-квітні 2018 року органами ДФС у Миколаївській області до бюджетів усіх рівнів мобілізовано майже 3 млрд. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року надходження збільшено на 378 млн. гривень.

Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца, завдяки ефективній роботі органів ДФС у Миколаївській області, за чотири місяці 2018 року забезпечено позитивну динаміку надходжень до бюджетів усіх рівнів. Так, до державної скарбниці забезпечено 1,2 млрд. грн., що на 149,7 млн. грн. більше, ніж у січні-квітні 2017 року. До місцевих бюджетів мобілізовано понад 1,6 млрд. грн., що на 228,1 млн. грн. більше надходжень відповідного періоду 2017 року.

Володимир Копіца наголосив, що, з метою забезпечення бюджетів усіх рівнів фінансовими ресурсами, Головним управлінням ДФС у Миколаївській області вживаються ефективні заходи з розширення бази оподаткування, легалізації ринку праці, комплексного відпрацювання податкових ризиків та посилення боротьби з тіньовим сектором економіки. Головне управління ДФС у Миколаївській області докладає максимум зусиль для удосконалення сервісного обслуговування платників податків, розвитку партнерських відносин з бізнесом та створення рівних конкурентних умов для всіх учасників фінансово-господарської діяльності.