Територіальні органи ДФС
у Миколаївській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Головному управлінні ДФС у Миколаївській області обговорили підсумки роботи у I кварталі 2018 року

05.04.2018

У Головному управлінні ДФС у Миколаївській області відбулася апаратна нарада, під час якої обговорено результати роботи органів ДФС у Миколаївській області у I кварталі 2018 року.

Начальник Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца повідомив, що органами ДФС у Миколаївській області вживаються дієві заходи щодо створення рівних конкурентних умов для суб’єктів господарювання, покращення їх сервісного обслуговування, упередження використання схем ухилення від оподаткування, посилення боротьби з тіньовим сектором економіки.

Про ефективність вжитих заходів свідчать показники роботи органів ДФС у Миколаївській області. У січні-лютому 2018 року, у той час під керівництвом в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Романа Кріля, до державного бюджету забезпечено податкові платежі у сумі 630 млн. грн., до місцевих бюджетів – у сумі 820 млн. гривень.

Після призначення начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Володимира Копіци, у березні 2018 року до державного бюджету мобілізовано податків і зборів на суму 334,3 млн. грн., до місцевих бюджетів – на суму 382,8 млн. гривень.

А загалом, у I кварталі 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області забезпечено до бюджетів усіх рівнів майже 2,2 млрд. грн. податків і зборів, у т.ч. 992,1 млн. грн. до державного бюджету, 1,2 млрд. грн. – до місцевих бюджетів. При цьому, податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів до державного бюджету мобілізовано 392,2 млн. грн., податку на прибуток – 219,4 млн. гривень.

Також, у ході апаратної наради розглянуто стан організації роботи з проведення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році. Станом на 01.04.2018 року понад 17 тисяч мешканців Миколаєва та області виконали свій конституційний обов’язок і прозвітували про доходи, отримані протягом 2017 року. Загальна сума задекларованих доходів становить майже 300 млн. гривень. При цьому, задекларовано до сплати у бюджет 28,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та понад 3 млн. грн. військового збору.

Підсумовуючи роботу органів ДФС у Миколаївській області у I кварталі 2018 року Володимир Копіца вказав підлеглим керівникам на суттєві резерви з податку на прибуток, податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб, акцизного податку та необхідність їх залучення до сплати в бюджет.